Święta Bożego Narodzenia

W dniu 22 grudnia odbyło się w naszej szkole przedstawienie bożonarodzeniowe na podstawie książki Karola Dickensa pt. ,,Opowieść wigilijna’’, które wprowadziło całą społeczność uczniowską w magię świąt Bożego Narodzenia. To właśnie ta magiczna noc zmieniła życie głównego bohatera, który z samotnika i sknerusa stał się dobrym, kochającym innych, człowiekiem.

W rolę bohaterów ,,Opowieści wigilijnej wcielili się uczniowie klas: 5a i 5b, natomiast scenę Bożego Narodzenia odegrały dzieci klasy 1a. Aniołki powitały Boże Dziecię kolędą ,,Aniołek najładniejszy, a pasterze pastorałką ,,Witaj, witaj Boże Dziecię’’. Anioły wraz z pasterzami wspólnie zatańczyły dla małego Jezuska, a nas wprowadziły w radosny, świąteczny nastrój.

Nad całością czuwały panie: Roma Klimczyk, Bożena Gruca i Bogumiła Matusik.