Dzień Babci i Dziadka

Z okazji styczniowego Święta, tradycyjnie jak co roku, gościliśmy w naszej szkole ukochane babcie i dziadków. Specjalnie na tę uroczystość uczniowie z klasy IIIa i IIIc oraz dzieci z oddziałów 0a i 0b przygotowali piękne piosenki, wiersze, scenki, skecze i tańce. Na zakończenie uroczystości dzieci zagrały na instrumentach, a następnie odśpiewały dziadkom tradycyjne ,,100 lat” oraz ,,Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też”. Wręczyły również własnoręcznie wykonane laurki oraz prezenty.

Po akademii babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na pyszne ciasto i kawę. Radosnym rozmowom w gronie znajomych i wnuków nie było końca. Goście licznie dopisali, za co im z serca dziękujemy.

Nad całością uroczystości czuwały: pani Anna Koszyk i pani Barbara Machaczek – wychowawcy klas trzecich, a gościnnie włączyły się pani Małgorzata Święs-Krok i pani Sylwia Mikulska – wychowawcy oddziałów przedszkolnych.