Rok 2017/2018

Święta Bożego Narodzenia

W dniu 22 grudnia odbyło się w naszej szkole przedstawienie bożonarodzeniowe na podstawie książki Karola Dickensa pt. ,,Opowieść wigilijna" (...)

X Wieczorek Poetycki

W dniu 14 grudnia w naszej szkole odbył się X jubileuszowy Wieczorek Poetycki pt. "Twórczość Własna" (...)

Kiermasz kartek świątecznych

Zapraszamy uczniów, rodziców i wszystkich pracowników szkoły na kiermasz kartek świątecznych do biblioteki szkolnej.

Znajdź nas na Facebooku!

Zapraszamy naszych gości do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook (...)

Wizyta Świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia najmłodsze grupy przedszkolne odwiedził Święty Mikołaj (...)

Zabawa andrzejkowa

W dniu 30 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa, z której całkowity dochód przeznaczono na zakup paczek mikołajkowych dla osób niepełnosprawnych z naszej miejscowości (...)

Otwarcie kompleksu sportowego

W dniu 23 listopada w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kąclowej, pod hasłem „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”, odbyło się otwarcie kompleksu sportowego (...)

Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 11 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli wzięli udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości (...)

Wieczorne czytanie Dziadów

„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie” (...)

Z wizytą na grobie bpa Józefa Gucwy

W dniu 25 października, w ramach spaceru, dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się z wizytą na grób bpa Józefa Gucwy i do kościoła (...)

Dzień Papieski

W dniu 25 października uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum z okazji Dnia Papieskiego oraz obchodzonego w tym dniu w naszej diecezji wspomnienia św. Jana Pawła II przedstawili scenę z Fatimy, kiedy to rok po zamachu papież przybył na miejsce objawień, by jako wotum złożyć w koronie Matki Bożej kulę wyjętą z jego ciała (...)

Wycieczka do Budapesztu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w dniach 21 – 22 października, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Budapesztu (...)

Wizyta policjanta

W dniu 20 października grupa 0a i 0b oraz klasa 3 gościła u siebie pana policjanta (...)

Spotkanie z podróżnikiem

W dniu 19 października 2017 roku odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z podróżnikiem panem Maciejem Krasem. W spotkaniu uczestniczyły klasy szkoły podstawowej i gimnazjum (...)

Dzień Edukacji Narodowej

W duchu wczesnego PRL-u, 12 października br. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (...)

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

W dniu 10 października 2017 r. o godz.12.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kąclowej odbyła się debata pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Możesz mieć na nie wpływ” zorganizowana przez Komisariat Policji w Grybowie (...)

Ślubowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej

W dniu 29 września 2017 r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych (...)

Święto Patrona Szkoły Podstawowej

W dniu 27 września br. uczniowie klas IV - VII obchodzili uroczyście Święto Patrona Szkoły Podstawowej im. Stanisława Leszczyc - Przywary (...).

Europejski Dzień Języków

26 września w Europie obchodzony jest Dzień Języków. Nasza szkoła co roku aktywnie włącza się w świętowanie europejskiego bogactwa językowego (...)

Wybory do zarządu samorządu uczniowskiego gimnazjum

25 września był ważnym dniem w naszym gimnazjum.
W tym dniu społeczność uczniowska decydowała o składzie Samorządu Uczniowskiego (...)

Z wizytą na grobie patrona szkoły podstawowej

22 września to dzień śmierci Stanisława Leszczyc-Przywary, Patrona Szkoły Podstawowej w Kąclowej (...).

Rozpoczęcie roku szkolnego

Klasa 3a gimnazjum, w krótkiej akademii pożegnała wakacje oraz przywitała nowy rok szkolny 2017/2018 (...)