Otwarcie kompleksu sportowego

W dniu 23 listopada w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kąclowej, pod hasłem „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”, odbyło się otwarcie kompleksu sportowego.

Uroczystego otwarcia dokonał pan dyrektor Zenon Groń, witając licznie przybyłych gości: pana Piotra Kroka - Wójta Gminy Grybów, pana Antoniego Koszyka - Wicestarostę Powiatu Nowosądeckiego, pana Andrzeja Porębę - Zastępcę Wójta Gminy Grybów, pana Jana Radzika - Przewodniczącego Rady Gminy Grybów, pana Antoniego Grucę - Radnego Rady Gminy Grybów, pana Kazimierza Główczyka - Radnego Rady Gminy Grybów, pana Adama Grucę - Sołtysa Wsi Kąclowa, panią Danutę Suder - Kierownik Referatu Oświaty, pana Eugeniusza Michalika - Inspektora Referatu Budownictwa i Inwestycji, pana Marka Krzysztonia - Prezesa Biura Projektów i Realizacji Inwestycji „m-Projekt”, pana Leszka Szymańskiego - Prezesa Zakładu Remontowo-Budowlanego i Malarsko Tapeciarskiego S.C., pana Macieja Matyję - Prezesa firmy „BUD-MAT”, pana Tadeusza Matułę - Instruktora GOK Filia Kąclowa, panią Ewę Matułę - Bibliotekarz GBP Filia Kąclowa, panią Marzenę Pękalę - Przewodniczącą Rady Rodziców, Ks. Bolesława Bukowca - Dziekana Dekanatu Grybów, pana Jana Niepsuja - Przewodniczącego Komisji Kultury i Sportu.

Imprezę uświetnił występ uczniów, którzy zaprezentowali się w rożnych formach artystycznych: taniec, balet, pokaz sztuk walki. Ważnym elementem montażu była muzyka oraz śpiew w wykonaniu najlepszych solistów naszej szkoły. Montaż słowno muzyczny rozpoczął piosenką Kacper Krok, uświadamiając wszystkim zebranym, że „sport ważny w życiu jest”. Podczas montażu uczniowie śpiewając, interpretowali światowej sławy wykonawców muzycznych, do których należą: zespół Quinn z piosenką „We are the champions” w wykonaniu Jadwigi Kuczaj, czy też piosenka pt.: „Mój chłopiec w piłkę kopie” Marii Koterbskiej w wykonaniu Aleksandry Święs.

Obserwując skupienie przybyłych gości oraz uczniów naszej szkoły można było zauważyć, że montaż wywarł na widzach duże wrażenie.