Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

W dniu 5 kwietnia br., teatrzyk szkolny ,,Baj” wziął udział w kolejnym już XXIII Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych, który odbywał się w Starym Sączu.

Pracę w teatrzyku rozpoczęli najmłodsi uczniowie szkoły – pierwszoklasiści, którzy pod okiem opiekunów przygotowali spektakl pt. ,,Babcia Jaga”. Opowiada on, w jaki to sposób bajkowe postacie z ,,Bajkowego Lasu” uratowały drzewa przed wycinką, by nie dopuścić do powstania nowoczesnych, betonowych obiektów. W rolę Babci Jagi wcieliła się Klaudia Koszyk, która doskonale poradziła sobie z opanowaniem długiej roli oraz grą aktorską. Za ten spektakl teatrzyk ,,Baj” otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

Opiekunowie teatrzyku pani Bożena Gruca i pani Bogumiła Matusik wraz z Dyrekcją szkoły dziękują Rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych, kolorowych strojów, mobilizację dzieci do pracy oraz za pomoc w czasie wyjazdu na przegląd.