Rok 2018/2019

Mistrzowie Gminy Grybów

W dniu 11 marca w hali sportowej w Stróżach odbyły się Gminne zawody w piłce ręcznej chłopów, w kategorii igrzyska dzieci (...)

Gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 1 marca w naszej szkole odbyły się igrzyska młodzieży szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt (...)

Zabawa karnawałowa

W dniu 26 lutego w naszej szkole miała miejsce zabawa karnawałowa (...)

Żywa lekcja historii

20 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spektaklu historycznym pt. „Od powstania listopadowego, do odzyskania niepodległości” (...)

Walentynkowy Pokaz Mody

14 lutego odbył się w naszej szkole „Walentynkowy Pokaz Mody”. Na czerwonym dywanie zaprezentowało się ponad pięćdziesięcioro uczniów, którzy wcielali się w postaci bajkowe (...)

Wkręć się i pomagaj! – podsumowanie pierwszego etapu

Zakończył się pierwszy etap akcji pn. „Wkręć się i pomagaj”, w której zbieraliśmy nakrętki dla Jasia. Zebrano 1532 kg nakrętek na łączną kwotę 1840 zł (...)

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto w życiu wnucząt. W dniu 31 stycznia uczniowie klasy 3a oraz grup 0a i 0b pod kierunkiem wychowawczyń wystąpili z programem dla swoich najbliższych (...)

Zdrowo jem, więcej wiem

Przedszkolaki z grupy 0a pod kierunkiem pani Barbary Machaczek, od września dodatkowo realizują ogólnopolski program pt. „Zdrowo jem, więcej wiem” (...)

Akademia Bożonarodzeniowa

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku (...)

XI Wieczorek Poetycki

W poniedziałkowe popołudnie, 17 grudnia odbył się już XI Wieczorek Poetycki pt.: „Twórczość własna” (...)

Zabawa Andrzejkowa

W dniu 29. listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa, z której całkowity dochód przeznaczono na zakup paczek mikołajkowych (...)

„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…”

27 listopada w kościele NMP w Kąclowej odbył się spektakl będący inscenizacją dramatu Adama Mickiewicza (...)

100-lecie odzyskania niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to najważniejsze z polskich świąt państwowych. 11 listopada 1918 roku odzyskaliśmy upragnioną wolność po 123 latach niewoli (...)

Z wizytą w delikatesach

W dniu 24 października przedszkolaki udały się do Delikatesów Centrum w Kąclowej, by świętować drugą rocznicę powstania tej placówki (...)

Dzień Papieski

W dniu 22 października, w dzień liturgicznego wspomnienia Jana Pawła II, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akademii z okazji Dnia Papieskiego (...)

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 12 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (...)

Projekt LIFE

W dniu 11 października w Przedszkolu Samorządowym w Kąclowej, odbyła się akcja edukacyjna pt. „Zielona Bajka” (...)

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dnia 28 września odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej (...)

Europejski Dzień Języków

26 września w Europie obchodzony jest Dzień Języków. Nasza szkoła co roku aktywnie włącza się w świętowanie europejskiego bogactwa językowego (...)

XIV Turniej Parafialny

W dniu 23 września na boisku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kąclowej po raz XIV odbył się Turniej Parafialny w Piłce Nożnej (...)

Spotkanie z pisarzem

14 września odbyło się w naszej szkole autorskie spotkanie z Pawłem Wakułą - pisarzem, rysownikiem i ilustratorem (...)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Był taki wrzesień – jest taki wrzesień”. Pod tym hasłem dzieci i uczniowie szkoły podstawowej oraz trzeciej klasy gimnazjum witali nowy rok szkolny 2018/2019 (...)