Wizyta Świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia najmłodsze grupy przedszkolne odwiedził Święty Mikołaj.
Od samego rana w przedszkolu panował nastrój oczekiwania na niecodziennego gościa, który pojawia się raz w roku, Świętego Mikołaja.
I oto wspaniały gość w towarzystwie księdza Jacka przybył do przedszkolnej sali. Dzieci powitały go wierszami i piosenkami.

Później Święty Mikołaj wszystkim rozdał prezenty. Każde dziecko mogło również usiąść na kolanach Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie. Podczas spotkania z Mikołajem, maluchy śledziły każdy jego gest i słuchały cennych Mikołajowych rad. Oczywiście nikt nie płakał i wszyscy byli bardzo grzeczni.

Z okazji mikołajek przedszkolaki wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą bombkę, zorganizowanym przez Delikatesy Centrum w Kąclowej. Dzieci wykonały piękne, kolorowe bombki, którymi udekorowano choinkę. W zamian otrzymały paczki mikołajkowe. Cudowne, świąteczne drzewko można podziwiać przy okazji robienia zakupów w tutejszym sklepie.